OKNA PCV - dtips.org.pl


Lokalna firma rodzinna z siedzibą w Leeds, która istnieje od ponad 40 lat i działa w całym Yorkshire.

Leeds Glass oferuje szeroką gamę wysokiej jakości produktów pasujących do wszystkich rodzajów nieruchomości domowych i komercyjnych.

Nasi instalatorzy posiadają odpowiednie kwalifikacje, aby zapewnić bezpieczne instalacje zgodne z uznanymi w kraju standardami, aby zapewnić Ci całkowity spokój. Jeśli zamierzasz samodzielnie wykonać montaż, będziesz mógł kupić wszystkie nasze produkty, w tym szpachle, mastyksy, silikony, kleje, taśmy i środki czyszczące w naszym sklepie.

Nasz zespół obsługi klienta, który ma wieloletnie doświadczenie i wiedzę, jest pod ręką, aby pomóc i zaoferować bezpłatne porady.

 OKNA PCV - tips.org.pl


Firma Leeds Glass ma ugruntowaną reputację w zakresie dostarczania i montażu okien o wysokiej specyfikacji zaprojektowanych w celu spełnienia najwyższych standardów. Nasze okna z PVCu są sprawdzone pod względem wytrzymałości, jakości, wydajności energetycznej i bezpieczeństwa, aby ulepszyć Twój dom nie tylko pod względem estetycznym, ale także obronnym.
Dzięki szerokiej gamie kolorów i stylów pasujących do każdej nieruchomości i dostępnych zarówno w podwójnym, jak i potrójnym oszkleniu, nasze atrakcyjne okna Casement są idealnym wyborem dla każdego właściciela domu. 

Dostępne z fazowanymi, rzeźbionymi, rozstawionymi zatokami, kwadratowymi zatokami i łukowymi oknami, które pasują do charakteru każdego domu - możemy doradzić w sprawie idealnego stylu, aby dodać wykończenie na zewnątrz i wewnątrz domu.


OKNA PCV CENNIK - tips.org.pl

Masz tylko jedną okazję, aby zrobić pierwsze wrażenie na swoim domu, więc spójrz na naszą ofertę drzwi PVCu - od klasyki po współczesne projekty.
Wszystkie drzwi ze szkła Leeds są szyte na zamówienie i zaprojektowane specjalnie dla twoich wymagań, dostępny jest wybór koloru, szkła, konstrukcji paneli i opcji progowych, wraz z blokadami bezpieczeństwa i cylindrami bezpiecznymi, aby zwiększyć Twoją własność i zapewnić Ci spokój ducha.
Inne drzwi, w których specjalizujemy się:
•    Drzwi kompozytowe
•    Francuskie drzwi
•    Drzwi patio
•    Drzwi składane podwójnie